Hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Sitemiz üzerinden Master veya Visa statüsündeki tüm banka kartları  ve anlaşmalı bankalarımızın debit  kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Axess statüsündeki Akbank, Citibank, Bonus statüsündeki Garanti, TEB, Şekerbank, ING Bank, Denizbank, Maximum statüsündeki İşbankası, Ziraat Bankası, World statüsündeki Yapı kredi bankası, Fortisbank statüsündeki, Halkbankası kredi kartları ile 2-12 taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Debit kart  kullanabileceğiniz anlaşmalı bankalarımız ise ; Akbank , İş Bankası , Garanti Bankası ,Yapı Kredi Bankası ve Finansbank tır.

Abiyesarayi.com'dan kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi ?

Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri bankaların sanal pos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.

İndirim kuponunu nasıl kullanabilirim?

Kupon kodunuzu kullanmak için; alışveriş anında ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra '' Sepetim '' sayfasında bulunan ''İndirim Kodu'' bölümüne kupon kodunuzu girmeniz ve ''gönder'' butonuna basmanız yeterlidir. Bir alışverişte yalnızca bir adet kupon kodu kullanabilir ve kupon kodları birleştirilemez.

 


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü