2017 yılında kurulan ve aynı yıl içerisinde ilk fiziksel mağazasını ve e-ticaret mağazasını açan Abiye Sarayı, NMN Tekstil Grup. şirketi altında hizmet vermektedir. Online abiye elbise sektöründe kısa sürede büyük aşama kaydeden Abiye Sarayı, 2018 yılı itibarıyla Türkiye’nin önde gelen abiye tedarikçileri arasında yerini almıştır. 

Hem toptan hem de perakende satışlarını sürdüren Abiye Sarayı, tecrübeli ekibiyle, müşterilerine en hızlı ve en güvenilir alışveriş deneyiminin yanı sıra, her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği ve yüksek indirim oranlarıyla, ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Abiye Sarayı, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda 2018 yılında abiyesarayi.com’un yanı sıra internet üzerinden trendyol.com, hepsiburada.com, n11.com gibi e-ticaret sitelerinde de özgün mağazasıyla yerini almıştır. Yenilikçi bakış açısını her zaman ön planda tutan Abiye Sarayı, bu platformların yanında Türkiye’ye 2018 yılı Eylül ayında giriş yapan Amazon’a da ilk entegre olan hazır giyim mağazalarından birisi olmayı planlamaktadır.

Her gün yeni marka ve koleksiyonlarla karşınıza çıkan Abiye Sarayı, kendi çizgisinde, en şık abiye elbiseleri sizinle buluşturma çabasını sürdürecektir.


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü