ABİYE SARAYI

İPTAL- İADE- DEĞİŞİM

ABİYE SARAYI olarak yapmış olduğunuz alışverişten memnun kalacağınızı umuyoruz. Tüm müşterilerimizi önemsiyor ve isteklerine değer veriyoruz bu yüzden iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. 

ABİYE SARAYI Siparişlerinizi oluşturduktan hemen sonra siparişinizi işleme alır ve ürünü veya ürünlerinizi hazırlamaya başlar. ‘Siz her anınızı özel yaşayın’ diye sipariş verdiğiniz ürün veya ürünler en geç 5 iş günü içerisinde eksiksiz ve hatasız tarafınıza gönderilir.  

ÜRÜN KORUMA BANDINI LÜTFEN ÇIKARTMAYINIZ. KORUMA BANDINI ÇIKARTTIĞINIZ VEYA BANT ZARAR GÖRDÜĞÜ TAKTİRDE İADE – DEĞİŞİM VE İPTAL HAKKINIZ GEÇERLİ OLMAYACAK VE ÜRÜN KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

İade Edilemez ve Değişimi Yapılamayan Ürünler;

  • Özel Tasarım ve Kişiye özel üretilen ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.
  • Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılan özel tasarım siparişlerin veya düzenleme yapılan ürünlerin iade ve değişimi mümkün değildir.
  • Ülke dışından alınan ürünler için iade ve değişim mümkün değildir.
  • İndirimli veya Kampanyalı ürünlerde İade ve Değişim mümkün değildir.

 İade Edilebilir ve Değişimi Yapılabilen Ürünler;

ABİYE SARAYI müşterisiyseniz değerlisiniz, çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli. Bu sebepten iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.

ABİYE SARAYI satın almış olduğunuz "özelleştirilmemiş" ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren   3 gün içinde "yazılı olarak bildirilmolan" ve "kullanılmamış" ürünlere ilişkin “değişim ve iade taleplerinizi kabul etmektedir.

ABİYE SARAYI, Siparişlerinizi oluşturduktan hemen sonra siparişinizi işlemeye başlar ve bu nedenle siparişiniz ile ilgili iptal ya da değişim talebiniz var ise siparişinizi verdikten, 24 saat içerisinde Abiye Sarayı müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız gerekmektedir.

  • Değişimi veya İadesi talep edilen ürünler gönderildiği şekilde ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ve faturası ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kargoda ya da herhangi bir aşamada zarar görmüş, tutanağı tutulmuş kusurlu ürünler, tedarik edilemeyen, baştan defolu olan ürünler acil iade kapsamına girmektedir.
  • İade ve Değişim kargo ücreti Alıcı’ya aittir.
  • Değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin gönderdiğiniz kargolar, ürünler ABİYE SARAYI mağazasına ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve değişim kargo gönderim bedelinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan ve kalite kontrolü sağlandıktan sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı