Memnuniyetinizi sağlamak için,

Ürünü satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kutusu bozulmamış, güvenlik şeridi sökülmemiş olmak üzere iade etme hakkına sahipsiniz.
(
Ruj lekesi, parfüm kokusu olan ve kullandığı anlaşılan ürünler iade kapsamına alınmayacaktır. )

Mağduriyetinizi gidermek için, 

15 Ağustos’tan itibaren, mücbir bir sebep olmadan yapılacak iade işlemlerinizde; gönderim yapılan ücretsiz kargo bedeli ( 100 TL ), iade edilecek tutardan düşürülecektir. 


 

Sipariş sırasında ödediğiniz kapıda ödeme bedeli olan ( 20 TL ) iade edilmeyecektir. 
Değişim işlemlerimizde ise, 2 sefer ile sınırlı olmak üzere kargo ücretleri tarafımızca karşılanacaktır. 


ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

 

 

Abiye Sarayı'ndan almış olduğunuz her ürünün üzerinde, iade işlemlerinde kolaylık sağlaması için özel bir şerit bulunmaktadır. Bu şerit ürünü denemenize engel değildir. İade taleplerinizde sökülmüş, tahrip edilmiş şerit olan ürünler kapsam dışı kalacak, iadesi kabul edilmeyecektir. Tarafımızdan satın aldığınız ürünleri size teslim edilen tarihten itibaren 7 gün içerisinde, kutusu bozulmamış halde iade edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında, ekibimiz tarafından incelenip olabilecek en kısa sürede işleme alınacaktır. İadesi onaylanan ürünün geri ödemesi; kredi kartına 3 iş günü içerisinde, kapıda veya havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise her Çarşamba günü mesai saati öncesi gerçekleşir. Sonraki süreç bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürün taksitli olarak alınmış ise geri ödemesi bankanız tarafından yapılan taksit vadesine göre iade edilir. 
Yapılacak geri ödemelerde, kargo ve kapıda ödeme bedelleri düşülerek iadesi yapılacaktır.
Ürün tesliminden 7 gün sonrasına kalan, kutusuz, faturasız, kullanılmış olduğu anlaşılan, yeniden satışa engel durumda olan, etiketi yırtılmış ya da bozulmuş ürünlerin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmeyecek olup, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade adresi: İnan Kıraç Sokak Çınaraltı Otoparkı Sitesi No: 9, 34371 Şişli - İSTANBUL

Türkiye İade Koşulları:
MNG Kargo aracılığıyla yapılacak iadeler ücretsizdir. Diğer kargo firmalarıyla gönderilecek iadelerin kargo bedeli tarafınıza aittir. Kapıda ödeme ile alınan ürün iadelerinde, kargo firmaları tarafından talep edilen komisyon bedeli (20 TL) iade edilmez. Yapılacak geri ödemelerde, kargo ve kapıda ödeme bedelleri düşülerek iadesi yapılacaktır.

Tarafımızdan satın aldığınız ürün yanlış ya da hatalı ise teslim tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, faturanın arkasında bulunan formu doldurarak MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Yanlış ya da hatalı olan ürünün yenisi stok durumuna göre aynı gün gönderilir. Stokta bulunmayan veya üretimi durmuş olan ürünlerin ise para iadeleri yapılacaktır. Ürünün kullanılmış olduğu veya ürün hatasının teslimattan sonra oluştuğu anlaşılması durumunda iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 Sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" gereği uygulamalar esastır. Daha fazla bilgi ve sorularınız için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yurtdışı İade Koşulları:
Yurtdışından yapılacak olan iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün, tarafımızdan geldiği gibi paketli ve deforme edilmeden gönderilmelidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı